Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

Review Details

Milk Kefir Grains

Average Customer Rating:

Milk Kefir Grains

Product Rating:

Value
Quality
Price

Product Review (submitted on July 31, 2014):

The grains are working great! It's so easy once you get them started which for me took about a week. Now I make 1 qt of kefir everyday which costs about $0.50/qt. v.s. $3-4 from the store. Yea!!